O nás

Účel nadačního fondu

  • podpora školských a vzdělávacích zařízení a projektů zaměřených na vzdělání a rozvoj dětí
  • podpora zdravotnických a rehabilitačních zařízení určených k léčbě dětí
  • podpora tělesně nebo duševně strádajících dětí a mládeže
  • rozvoj umělecké a sportovní činnosti dětí a mládeže
  • zastupování dětí a mládeže při pořádání kulturních a sportovních akcí
  • pořádání sportovních a kulturních akcí v České republice a v zahraničí
  • podpora programů primární prevence dětí a mládeže

 

cesta

 

Nadační fond

Správná cesta životem

Nadační fond Správná cesta životem chce především podpořit volnočasové aktivity dětí a mládeže natolik, aby společnost měla co nejvíce šťastných a vyrovnaných dětí a tímto se vyvaruje nežádoucím patologickým jevům.

Právě v dnešní době máme potřebu a chuť podpořit talentované děti a mládež a pomoci jejich rodičům najít správné využití jejich volného času a dokázat tak světu, že v České republice žijí, zatím většinou utajeně a neví se o nich, mladí lidé kteří, pokud dostanou šanci se „ukázat“, dají nám všem opět pocítit, že můžeme být hrdi na naši mládež, že máme talenty, za které se nemusíme stydět ani v zahraničí !

Hrdost českého člověka dostává už delší dobu „na frak“ a tak to přece nemůže zůstat !

 

A NEJEN TO JE CÍL ČINNOSTI NAŠEHO FONDU !

 

Jsme mladý nadační fond, který se snaží dostat do povědomí veřejnosti teprve od roku 2011.

Bez nároku na jakoukoli odměnu jsme doprovázeli  tým českých soutěžících do USA na Mistrovství světa talentů WCOPA 2011 a 2012, kde jsme se o ně po celou dobu soutěže starali, věnovali se jim, organizovali setkání a poznávací výlety, byli jsme jim tlumočníky, při konverzaci s talenty jiných zemí a navazování nových přátelství. Podařilo se nám také zajistit reprezentativní oděv pro každého člena výpravy 40 lidí, vlajky ČR, potisky, vše, co by jasně řeklo : „MY JSME Z ČESKÉ REPUBLIKY“ a jsme stejně dobří jako ti ostatní a možná i lepší.

 

Sbírky:

  • Podpořte nás a tím podpoříte talentované umělce, návštěvu kroužků, výuku v uměleckých školách, účast na soutěžích: Bankovní spojení nadačního fondu 107 – 239770277 / 0100 do zprávy napište heslo – Talent.
  • Prosíme o podporu Aktivačního centra – Jsme tady ve spolupráci s Nadačním fondem Správná cesta životem: Bankovní spojení nadačního fondu: 107 – 239770277 / 0100 do zprávy napište heslo – Jsme tady. Díky Vaší podpoře budou moci uživatelé centra realizovat volnočasové, pohybové a sportovní aktivity.